banner_image_large1614485710.jpg

Discovery Garden

Discovery Gardens je komunita pre jednotlivcov a rodiny, ktoré si uvedomujú svoje náklady. Obytná štvrť Discovery Gardens v blízkosti nákupného centra Ibn Battuta je sebestačná: myslite na supermarkety, čerpacie stanice, kino, reštaurácie, práčovne, posilňovne atď.

Oblasť zahŕňa nízkopodlažné bytové veže a množstvo zelených plôch, ktoré sú vhodné na prechádzky a iné aktivity na čerstvom vzduchu. Obyvatelia tu majú k dispozícii aj spoločné bazény a tenisové kurty. Vašimi susedmi sú väčšinou juhoázijské rodiny so strednými príjmami a zamestnanci firiem.

Things to do in Discovery Gardens

V záhradách Discovery sa môžete zabaviť na všetky spôsoby, takže nuda neprichádza do úvahy. V tejto živej komunite na vás čaká množstvo aktivít, preto si nižšie pozrite všetky najlepšie aktivity v Discovery Gardens:

Meditujte vonku. Nemá zmysel žiť v Discovery Gardens, ak nevyužívate rozsiahle zelené plochy. Môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu a pokúsiť sa na chvíľu odpojiť

Prechádzka alebo beh na trati. Trochu behu ešte nikdy nikomu neublížilo. Skoro ráno si môžete ukradnúť polhodinku alebo viac na trati a začať deň pozitívne.

Sledujte najnovšie filmové trháky v IMAXe. Vyberte sa do kina Novo Cinemas v nákupnom centre Ibn Battuta Mall a pozrite si najnovšie filmy v ohromujúcom IMAXe. Milovníci filmov sa nebudú môcť nabažiť

Pustite sa do hry bowlingu. Zhromaždite svojich priateľov a rodinu v Switch Bowling, ktorý sa nachádza v nákupnom centre Ibn Battuta Mall, a užite si vzrušujúcu hru.

Nakupujte. Ak ste nákupný maniak, toto je miesto pre vás. Užite si jedinečný zážitok z nakupovania v nákupnom centre Ibn Battuta Mall

Chcem túto stránku:

Chcete sa o nás dozvedieť viac?

Stiahnite si našu brožúru, kde nájdete všetko o nás na jednom mieste!

Stiahnuť brožúru Get Brochure
Zavrieť