3eb7175bc107.jpeg

Dubai Investment Park

Osobitou štvrťou so zmesou obchodných, priemyselných a obytných nehnuteľností je Dubai Investments Park. Dubai Investments Park je sieť hospodárskych centier, významných firiem, prvotriednej infraštruktúry a výnimočných zariadení, ktoré sú navrhnuté tak, aby pripomínali mesto v meste.

Okrem toho sú obyvateľom k dispozícii rôzne moderné apartmány, elegantné vily a priestranné mestské domy obklopené krásnymi záhradami a sviežimi parkami.

Dubai Investments Parks ponúka luxusné a ekologické bývanie pre rodiny, kreatívne typy a mladých podnikateľov, ktorí tu môžu žiť, pracovať a zažiť to najlepšie z Dubaja. Nehnuteľnosti a zariadenia boli starostlivo naplánované tak, aby vytvárali tento životný štýl.

Attractions around the area

Obľúbenosť obce vyplýva nielen z jej dobre rozvinutej infraštruktúry, ale aj z priľahlých turistických miest.

Pätnásť minút jazdy autom od hotela sa nachádza slávny golfový klub Els, golfová destinácia so špičkovými možnosťami stravovania a fitnescentrami.

Najväčšia kvetinová záhrada Dubai Miracle Garden je vzdialená len 18 minút jazdy autom. Nájdete tu tisíce živých a nápadných kvetinových výtvorov.

Pokiaľ ide o športové podujatia a zábavu, dubajský medzinárodný kriketový štadión je ideálny na stretnutia s rodinou a trávenie voľného času.

Chcem túto stránku:

Umiestnenie lokality v číslach

  • Najlacnejšia nehnuteľnosť
  • Najdrahšia nehnuteľnosť
  • Priemerná cena nehnuteľnosti

Chcete sa o nás dozvedieť viac?

Stiahnite si našu brožúru, kde nájdete všetko o nás na jednom mieste!

Stiahnuť brožúru Get Brochure
Zavrieť