dubai-sports-city1.jpg

Dubai Sports City

Dubaj Sports City je štvrť nielen pre fanúšikov fitnessu, ale aj pre obyvateľov, ktorí majú k dispozícii veľa možností životného štýlu a bývania za výhodnú cenu. Tento pripravovaný projekt, v ktorom sa nachádza Medzinárodný kriketový štadión a Els Club, je najvyhľadávanejšou destináciou pre investorov. Nachádza sa tu zmes vilových komplexov a bytových komplexov s rôznymi možnosťami pre tých, ktorí uvažujú o investícii v Sports City. Rovnako si nájomníci môžu vybrať medzi štúdiami až 3-lôžkovými apartmánmi a radom samostatných víl.

Športové mesto je jednou z oblastí s voľnou nehnuteľnosťou v Dubaji. Hoci je najvhodnejšia pre tých, ktorí majú auto, v pešej vzdialenosti sa nachádza množstvo zariadení občianskej vybavenosti, a ak by to nestačilo, nákupné centrum Mall of the Emirates je vzdialené len 15 minút. Tento sprievodca oblasťou Sports City Dubai skúma, ako sa žije v tejto pripravovanej štvrti v Dubaji.

LEISURE ACTIVITIES AND NOTABLE LANDMARKS

Športové mesto je doslova komplexným miestom pre všetky vaše potreby v oblasti aktívneho pohybu a fitnes, či už sa chcete učiť, pozerať alebo hrať. Sídli tu Dubai International Stadium, The Els Club a celý rad hotelov, vďaka čomu sa z neho stala vyhľadávaná adresa.

Dubajský medzinárodný kriketový štadión je vrcholom športového mesta. Význam tejto pozoruhodnej pamiatky nie je len pre DSC, ale aj pre samotný emirát. Tento štadión v Dubai Sports City, ktorý je určený predovšetkým na organizovanie medzinárodných kriketových turnajov, sa často využíva ako tréningové ihrisko pre zámorské kriketové tímy. Môže poňať 25 000 divákov, takže je ideálny aj na organizovanie iných podujatí, ako sú koncerty a oslavy. V Dubai Sports City sa nachádza aj ICC Academy, medzinárodne uznávaná akadémia kriketu, takže je ideálnym miestom pre fanúšikov kriketu!

Chcem túto stránku:

Umiestnenie lokality v číslach

  • Najlacnejšia nehnuteľnosť
  • Najdrahšia nehnuteľnosť
  • Priemerná cena nehnuteľnosti

Chcete sa o nás dozvedieť viac?

Stiahnite si našu brožúru, kde nájdete všetko o nás na jednom mieste!

Stiahnuť brožúru Get Brochure
Zavrieť